ثبت نام / ورود

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی
استفاده از خدمات کیپا به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات است. حداقل سن برای دریافت کیف پول اعتباری کیپا ۱۸ سال است. کاربران نباید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند. مسئولیت تمامی فعالیت‌های انجام شده با نام کاربری بر عهده فرد خواهد بود. با توجه به اینکه شماره موبایل و کد ملی افراد در لحظه ثبت نام احراز می‌شوند، مسئول ایفای کلیه تعهدات مالک خط تلفن همراه خواهد بود.
قوانین اعتبارسنجی کیپا
مبنای اعطای اعتبار به کاربران در کیپا، فرایند اعتبارسنجی است که از طریق مختلفی از جمله اعتبارسنجی بانک مرکزی مبنی بر عدم چک برگشتی یا اقساط معوق می‌باشد. ثبت درخواست دریافت کیف پول در صورتی منجر به صدور و اعطای اعتبار خواهد شد که تمامی مراحل اعتبار سنجی و دریافت مدارک کامل طی شود. درخواست به تنهایی تعهدی را برای کیپا به منظور صدور کیف پول ایجاد نخواهد کرد.
مدارک و مستندات
جهت صدور کیف پول نیاز به دریافت مدارکی از شما خواهد بود. این مدارک صرفا توسط شرکت و کانال های معرفی شده از شما دریافت می‌شود. از ارائه هرگونه مدارک به فروشگاه‌ها یا مراکز خدمات پرهیز کنید.
لغو و عودت اعتبار
اعتباری که در کیف پول‌ها به شما تخصیص داده می‌شوند امکان عودت و لغو شدن را ندارند.
عودت کالا یا خدمات
عودت کالا یا خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که فروشگاه یا پذیرنده خدمت امکان عودت را داشته باشند. کیپا در قبال عودت کالا یا خدمات مسئولیتی ندارد. اما در صورتیکه که فروشگاه یا پذیرنده کالا یا خدمات را عودت کنند، کیپا اعتبار مصرف شده را به مشتری باز خواهد گرداند.